Ogłoszenie

Welcome to... hell TEST LAYOUT BY WSPANIAŁE ACZE
Indżoj~

#1 2010-10-04 15:19:51

Wielka i wspaniała

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 5
Punktów :   

Witaj w serwisie pun.pl - wątek bez nowych postów

To jest przykładowa wiadomość na Twoim forum w serwisie pun.pl. Jeśli ją czytasz, oznacza to, że forum zostało poprawnie założone.
A.: O rly? No to zajebiaszczo!

Oczywiście możesz już skasować tą wiadomość razem z całym forum testowym
A.: Danke szyna for pozwolenie kurde -.-

Wszystkich zmian na forum możesz dokonać w panelu Administracja, który pojawi się w górnym menu zaraz po zalogowaniu się na forum jako administrator.
A.:Ale ja nie pamiętam hasła!!! O kurde, czekaj. Przecież jestem już zalogowana?

W razie problemów z obsługą forum zapraszamy do zapoznania się z FAQ oraz naszym forum pomocy, na którym z pewnością odnajdziesz odpowiedź na swoje pytanie
A.: Zaraz po 16 odpowiedziach pt. "Nie zaśmiecaj", "nie spamuj", "użyj opcji szukaj"


Pamiętaj, aby dbać o wysoką pozycję forum w popularnych wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu z czasem coraz więcej ludzi będzie trafiać na Twoje forum. Więcej na ten temat przeczytasz w temacie Jak rozreklamować forum.
A.: To forum dla pr0, takich jak ja :<

Mamy nadzieję, że Twoje forum będzie długo wszystkim służyło
A.: Tak, aż do zakończenia testów


Pozdrawiamy,
i nie lubimy Cię Fał, bo przesyłka jest ważniejsza niż to zaje forum o zaje adresie,
Zespół pun.pl






Do moich zaje betatesterów (aka do Fał)!
Jak chodzi o styl forum to róbta co chceta, ale nie gwarantujemy estetycznego wyglądu w innym stylu niż evasion (domyślny).

Offline

 

#2 2010-10-06 07:04:36

palore96

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Witaj w serwisie pun.pl - wątek bez nowych postów

Zauważyłam.

Offline

 

#3 2010-10-09 18:54:51

Wielka i wspaniała

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 5
Punktów :   

Re: Witaj w serwisie pun.pl - wątek bez nowych postów

Też Cię kocham :3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.podlesie.pun.pl www.metin7.pun.pl www.grupa2wspia.pun.pl www.grynafacebooku.pun.pl www.team-carpselectioner.pun.pl